GŁUPOTA II

Obserwowałem na terenie jednej z krakowskich wyższych uczelni aktualną modę wśród żaków. Studenci w zasadzie nie wykazują jakiś istotnych zmian w stosunku do okresu pandemicznego, poza tym, że statystycznie mniej panów niż pań truje się wyrobami tytoniowymi.

Czytaj dalej GŁUPOTA II

ŻENADA…

W dniu 11.04.2022 r. ma zostać ogłoszony publicznie raport komisji Antoniego Macierewicza na temat przebiegu katastrofy smoleńskiej, natomiast już dzisiaj 10.04.2022 r. przysłuchiwałem się na ten temat dyskusjom w poszczególnych stacjach telewizyjnych.

Czytaj dalej ŻENADA…

GŁUPOTA Wstęp

Czasy skłaniają do refleksji i zastanowienia się nad rzeczywistością, czemu sprzyja wojna w Europie i jej etymologia. Uczymy się na własnych błędach i dlatego takie przemyślenia są niezwykle cenne, ponieważ dostarczają wskazówek, jak żyć i postępować w przyszłości.

Czytaj dalej GŁUPOTA Wstęp

DZIADOSTWO

Oglądałem wczoraj mecz Bayernu przegrany 0 :1 i muszę stwierdzić, że takiej degrengolady w tym zespole jeszcze nie widziałem. Schematyczna wolna gra pozbawiona pomysłu na przeciwstawienie się dość sprawnie funkcjonującym Hiszpanom.

Czytaj dalej DZIADOSTWO