JOJO…

Motto: powtórzone dwie litery, a jednak być może znaczą wiele…?

Współczesność nieodpowiadająca logiczności ani psychicznej harmonii, pozwala stawiać pytanie w jakim miejscu się znajdujemy i co dalej? Skojarzenie kieruję w stronę zabawki z czasów dzieciństwa przynoszącej wiele frajdy.

Czytaj dalej JOJO…

ŚWIĘTA…

Motto: przyszłość jest trudno wyobrażalna, ale możliwa w każdym prognozowanym rozwiązaniu, bo nosimy jak szeregowy buławę marszałkowską w tornistrze…

Święta to okres umowny sprzyjający rozmyślaniom. Zwykle mamy więcej czasu na spokojne zastanowienie się nad bytowaniem. Zapoznajemy się z głębszymi wiadomościami aniżeli codziennie przychodzi nam to robić, bo właśnie czas pozwala na refleksję.

Czytaj dalej ŚWIĘTA…